Superfood tělový peeling kurkuma & toskánská kapusta 200ml

450 Kč
Skladem

Superfood Kale & Turmeric Renewal Body Peel 200ml.

Obnovující tělový peeling kurkuma a toskánská kapusta dokonale regeneruje pokožku díky síle antioxidantů, které ji chrání před všemi vnějšími vlivy a poškozením. Jemný tělový peeling s vysokým obsahem minerálů z Mrtvého moře, výtažky ze superpotravin a aktivních ingrediencí detoxikuje pokožku, regeneruje ji a působí proti předčasnému stárnutí pokožky.

Kategorie: TĚLO

Obnovující tělový peeling kurkuma a toskánská kapusta dokonale regeneruje pokožku díky síle antioxidantů, které ji chrání před všemi vnějšími vlivy a poškozením. Jemný tělový peeling s vysokým obsahem minerálů z Mrtvého moře, s výtažky ze superpotravin a s exfoliačními biologicky odbouratelnými granulemi detoxikuje a obnovuje pokožku a zanechává ji hladší, jemnější a krásně vitální.

 

Superfood tělový peeling kurkuma & toskánská kapusta

  • obsahuje patentovanou složku OSMOTER™ s vysokým obsahem minerálů z Mrtvého moře - udržují maximální hydrataci
  • dodává pokožce extra živiny díky superpotravinám, jejich výjimečnému účinku a obsahu vitamínů, minerálů a antioxidantů
  • chrání pokožku před všemi vnějšími vlivy a volnými radikály
  • bojuje proti předčasnému stárnutí pokožky, zlepšuje její stav, pružnost a vyhlazuje její povrch
  • posiluje kožní bariéru, působí proti dehydrataci pokožky a zpevňuje ji
  • obsahuje CelluloScrub™500 - účinný exfoliant na bázi celulózy s perfektní tolerancí k pokožce
  • toskánská kapusta - je výjimečná vitamínová bomba - obsahuje vysoké množství karotenu - vitamínu A a vitamín B. Obsahuje biotin - tzv. vitamín krásy pro pleť a vlasy. Obsahuje vlákninu a vitamín E, který chrání buňky před volnými radikály a bojuje tak proti stárnutí pokožky.
  • kurkuma - působí jako aktivní antioxidant, zlepšuje hojení pokožky a kožní pigmentaci, má silné protizánětlivé a antimikrobiální účinky, snižuje začervenání pleti, zlepšuje stav pokožky postiženou dermatitidou a ekzémem, chrání buňky před oxidačním stresem a poškozením UVA/UVB zářením

 

Přípravek je alergologicky testován a schválen pro citlivou pokožku.

 

 

POUŽITÍ

Masírujte do vlhké pokožky při sprchování. Vyhněte se obličeji a intimním partiím. Důkladně opláchněte.

  

AHAVA Osmoter™

Co je na kosmetice AHAVA jedinečné - AHAVA Osmoter™, exkluzivní vědecky vyvážená směs minerálů z Mrtvého moře. Zlepšuje stav pleti, zabezpečuje její regeneraci a přispívá k udržení optimální hladiny vlhkosti. Osmoter™ čerpá vlhkost a živiny z hloubky pokožky do vnějších vrstev, kde jsou nejvíce potřeba. Takto produkty AHAVA aktivují vaši pokožku zevnitř. Výsledkem je obnovená pružnost a neuvěřitelně měkká pokožka s mladistvým vzhledem.

Všechny výrobky AHAVA obsahují exkluzivní AHAVA Osmoter™.

 

SLOŽENÍ - INGREDIENTS ⇒

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: