web cz muzi

Nejprodávanější

PACKSHOT MENS AFTERSHAVE rgb
610 Kč

Soothing After-Shave Moisturizer 50ml. Zklidňující hydratační krém po holení je obohacený o patentovanou složku Osmoter™ plnou minerálů z Mrtvého moře a botanické výtažky z rostlin. Krém uvolňuje, zklidňuje a hydratuje pokožku a zanechává ji hebkou.

Detail
PACKSHOT MENS SPF15 rgb
700 Kč

Age Control Moisturizing Cream SPF15 50ml. Omlazující hydratační krém pro muže je obohacený o patentovanou složku Osmoter™ plnou minerálů z Mrtvého moře a botanické výtažky z rostlin. Bojuje proti prvním známkám stárnutí pleti, hydratuje ji a zklidňuje.

Detail
PACKSHOT MES DEO rgb
330 Kč

Roll-on Mineral Deodorant for Men 50ml. Jemný svěží pánský roll-on deodorant je obohacený o patentovanou složku Osmoter™ plnou minerálů z Mrtvého moře, aloe vera a heřmánek. Neobsahuje hliník ani alkohol. 

Detail
PACKSHOT MENS FOAMFREE SHAVINGCREAM rgb
570 Kč

Mineral Foam-Free Shaving Cream for Men 200ml. Nepěnící krém na holení pro muže je obohacený o patentovanou složku Osmoter™ plnou minerálů z Mrtvého moře a botanické výtažky z rostlin. Krém změkčuje fousy, zjemňuje pokožku a zanechává ji hebkou.

Detail
PACKSHOT MENS EXFOLIATING CLEANSING GEL rgb
410 Kč

Mineral Exfoliating Cleansing Gel for Men 100ml. Jemný čistící peelingový gel pro muže je obohacený o patentovanou složku Osmoter™ plnou minerálů z Mrtvého moře a botanické výtažky z rostlin. Hloubkově čistí pokožku, podporuje její obnovu a zanechává ji vláčnou, hladkou a svěží.

Detail
PACKSHOT MENS MINERAL HAND CREAM rgb
360 Kč

Mineral Hand Cream for Men 100ml. Hydratační a výživný krém na ruce pro muže je obohacený o patentovanou složku Osmoter™ plnou minerálů z Mrtvého moře a botanické výtažky z rostlin. Krém vyživuje a vyhlazuje suchou a drsnou pokožku rukou a zanechává ji hydratovanou, vyživenou a pružnou.

Detail
PACKSHOT MENS SHOWER GEL rgb
360 Kč

Mineral Shower Gel for Men 200ml. Osvěžující sprchový gel pro muže je obohacený o patentovanou složku Osmoter™ plnou minerálů z Mrtvého moře a botanické výtažky z rostlin. Gel hydratuje pokožku, nevysušuje a zanechává ji čistou, jemnou a svěží.

Detail
travel kit for men 2019
1 250 Kč

Travel kit for Men. Dárková taštička obsahuje Zklidňující hydratační krém po holení pro muže 50 ml, Nepěnící krém na holení pro muže 100 ml, Čistící peelingový gel pro muže 100 ml a Minerální sprchový gel pro muže 200 ml.

Detail
8 položek celkem