web cz muzi

Nejprodávanější

PACKSHOT MENS AFTERSHAVE rgb
610 Kč

Soothing After-Shave Moisturizer 50ml. Zklidňující hydratační krém po holení je obohacený o patentovanou složku Osmoter™ plnou minerálů z Mrtvého moře a botanické výtažky z rostlin. Krém uvolňuje, zklidňuje a hydratuje pokožku a zanechává ji hebkou.

Detail
PACKSHOT MENS SPF15 rgb
700 Kč

Age Control Moisturizing Cream SPF15 50ml. Omlazující hydratační krém pro muže je obohacený o patentovanou složku Osmoter™ plnou minerálů z Mrtvého moře a botanické výtažky z rostlin. Bojuje proti prvním známkám stárnutí pleti, hydratuje ji a zklidňuje.

Detail
PACKSHOT MES DEO rgb
330 Kč

Roll-on Mineral Deodorant for Men 50ml. Jemný svěží pánský roll-on deodorant je obohacený o patentovanou složku Osmoter™ plnou minerálů z Mrtvého moře, aloe vera a heřmánek. Neobsahuje hliník ani alkohol. 

Detail
PACKSHOT MENS FOAMFREE SHAVINGCREAM rgb
570 Kč

Mineral Foam-Free Shaving Cream for Men 200ml. Nepěnící krém na holení pro muže je obohacený o patentovanou složku Osmoter™ plnou minerálů z Mrtvého moře a botanické výtažky z rostlin. Krém změkčuje fousy, zjemňuje pokožku a zanechává ji hebkou.

Detail
PACKSHOT MENS EXFOLIATING CLEANSING GEL rgb
410 Kč

Mineral Exfoliating Cleansing Gel for Men 100ml. Jemný čistící peelingový gel pro muže je obohacený o patentovanou složku Osmoter™ plnou minerálů z Mrtvého moře a botanické výtažky z rostlin. Hloubkově čistí pokožku, podporuje její obnovu a zanechává ji vláčnou, hladkou a svěží.

Detail
PACKSHOT MENS MINERAL HAND CREAM rgb
360 Kč

Mineral Hand Cream for Men 100ml. Hydratační a výživný krém na ruce pro muže je obohacený o patentovanou složku Osmoter™ plnou minerálů z Mrtvého moře a botanické výtažky z rostlin. Krém vyživuje a vyhlazuje suchou a drsnou pokožku rukou a zanechává ji hydratovanou, vyživenou a pružnou.

Detail
PACKSHOT MENS SHOWER GEL rgb
360 Kč

Mineral Shower Gel for Men 200ml. Osvěžující sprchový gel pro muže je obohacený o patentovanou složku Osmoter™ plnou minerálů z Mrtvého moře a botanické výtažky z rostlin. Gel hydratuje pokožku, nevysušuje a zanechává ji čistou, jemnou a svěží.

Detail
7 položek celkem