web cz novinky

Nejprodávanější

Dárková sada Love Locks
290 Kč

Love Locks. Dárková sada obsahuje Minerální šampon na vlasy 40 ml a Minerální kondicionér 40 ml.

Detail
Beautifully Natural. Beautifully You
NEW
568 Kč

Beautifully Natural. Beautifully You. Dárková sada obsahuje Minerální krém na ruce kaktus a růžový pepř 100 ml, Vše v 1 tonizační čistič 30 ml, Čistící bahenní masku 20 ml a Denní hydratační krém pro normální až suchou pleť 15 ml.

Detail
Valentýnská dárková sada Sea Kissed
NEW
1 006 Kč

Totally Refreshing. Totally You. Dárková sada obsahuje Minerální tělové mléko polibek moře 250 ml, Minerální sprchový gel polibek moře 200 ml a Minerální krém na ruce polibek moře 100 ml.

Detail
Timeless Beauty Celebration
NEW
3 230 Kč

Timeless Beauty Celebration. Dárková sada obsahuje v kosmetické taštičce Liftingový denní krém SPF20 50 ml, Liftingový noční krém na obličej, krk a dekolt 50 ml, Pleťové supersérum Dead Sea Crystal Osmoter X6 30 ml a Liftingovou zpevňující a vyhlazující přikládací masku.

Detail
Mini Body Celebration Holiday 2018 box+products RGB
298 Kč

Mini Body Celebration. Dárková sada obsahuje Minerální tělové mléko 40 ml, Minerální krém na ruce polibek moře 40 ml a Minerální sprchový gel 40 ml.

Detail
GWP Fun Gift Celebration Holiday 2018 bag+products RGB low
406 Kč

Fun Gift Celebration. Dárková taštička obsahuje Minerální sprchový gel polibek moře 40 ml, Minerální krém na ruce polibek moře 40 ml, Čistící masku na ošetření obličeje 6 ml a Rozjasňující a hydratační masku na ošetření obličeje 6 ml.

Detail
Essential Celebration Trio Holiday 2018 box+products RGB low
715 Kč

Essential Celebration Trio. Dárková sada obsahuje Minerální tělové mléko 100 ml, Minerální krém na ruce 100 ml a Minerální krém na nohy 100 ml.

Detail
Pink Love Celebration Holiday 2018 box+products RGB low
1 008 Kč

Pink Love Celebration. Dárková sada obsahuje Minerální tělové mléko kaktus a růžový pepř 250 ml, Minerální sprchový gel kaktus a růžový pepř 200 ml a Minerální krém na ruce kaktus a růžový pepř 100 ml.

Detail
Minerální bahenní maska s 24K zlatem
od 50 Kč

24K Gold Mineral Mud Mask. Luxusní přírodní péče o Vaši pleť. 24 karátů, zlatý výsledek.

Water Mineral Body Lotion spring blossom bottle with shadow RGB low
NEW
610 Kč

Mineral Body Lotion Spring Blossom 250ml. Jemné hydratační tělové mléko obohacené o patentovanou složku Osmoter™ plnou minerálů z Mrtvého moře obnovuje hydrataci pleti, vyživuje ji a obnovuje její přirozenou rovnováhu. Mléko má kouzelnou jarní vůni fialového květu.

Detail
Water Mineral Hand Cream spring blossom tube with shadow RGB low
NEW
370 Kč

Mineral Hand Cream Spring Blossom 100ml. Luxusní krém na ruce obohacený o patentovanou složku Osmoter™ plnou minerálů z Mrtvého moře obnovuje hydrataci, vyživuje a chrání pokožku rukou. Krém má kouzelnou jarní vůni fialového květu.

Detail
Cactus & Pink Pepper WATER Shower Gel tube with shadow
350 Kč

Mineral Shower Gel Cactus & Pink Pepper 200ml. Sprchový gel obohacený o patentovanou složku Osmoter™ plnou minerálů z Mrtvého moře oživuje pokožku a zanechává ji svěží, pružnou a hýčkanou.

Detail
Sea Kissed WATER Shower Gel tube with shadow low
od 95 Kč

Mineral Shower Gel Sea Kissed 200ml. Sprchový gel obohacený o patentovanou složku Osmoter™ plnou minerálů z Mrtvého moře oživuje pokožku a zanechává ji svěží, pružnou a hydratovanou.

Mandarin & Cedarwood WATER Shower Gel tube with shadow
350 Kč

Mineral Shower Gel Mandarin & Cedarwood 200ml. Sprchový gel obohacený o patentovanou složku Osmoter™ plnou minerálů z Mrtvého moře oživuje pokožku a zanechává ji, svěží, pružnou a uvolněnou.

Detail
14 položek celkem