K OBJEDNÁVCE NAD 999 KČ DÁREK - MINERÁLNÍ KRÉM NA RUCE 40 ML - PRVNÍ POMOC PRO VAŠE RUCE, SUCHÉ Z NADMĚRNÉHO MYTÍ A Z DEZINFEKCE.

Doprava a platba

Aktuální možnosti dopravy a platby naleznete v košíku.

 

Česká republika B.převod / karta Dobírka Zdarma od
Geis - doručení na adresu 70 Kč 95 Kč 1500 Kč
Česká pošta Do ruky 110 Kč 140 Kč 2000 Kč
Česká pošta Na poštu 95 Kč 125 Kč 2000 Kč
Česká pošta Do balíkovny 55 Kč 75 Kč 1500 Kč

 

1. Geis - Doručení na adresu v ČR

Objednané zboží Vám bude zasláno balíkem přepravní společnosti DPD CZ s.r.o. (dříve Geis Parcel CZ s.r.o.) s termínem doručení následující pracovní den po odeslání a s průběžným elektronickým informováním o doručování.

Společnost DPD CZ s.r.o. patří po sloučení s GEIS Parcel CZ s.r.o. mezi nejvýznamnější přepravce zásilek na českém trhu.

Po předání zásilky do rukou přepravce DPD CZ s.r.o. obdržíte SMS avízo -  informaci o tom, že převzal Vaši zásilku do přepravy. Zpráva obsahuje základní informaci o odesílateli, číslo zásilky, výši dobírky (pokud je zboží na dobírku) a možnosti přesměrování zásilky do výdejního místa Geis Point. V den doručení bude na Váš e-mail a na Vámi uvedené telefonní číslo prostřednictvím SMS zaslána informace s přesnějším časovým oknem, během kterého Vám zásilku doručí a také přímý kontakt na doručujícího řidiče. Cestu zásilky je možné sledovat na internetu na webové stránce http://tt.geis.cz/TrackAndTrace/

 

2. Česká pošta - Balík do ruky

Objednané zboží Vám bude zasláno Balíkem Do ruky s termínem doručení následující pracovní den po odeslání.

Balíky Do ruky jsou doručovány v rámci běžné pochůzky v rozmezí 8 – 16 hodin. V lokalitách s rozšířenou dobou doručování do večerních hodin (Odpolední doručování) jsou zásilky doručovány v rozmezí 14 – 19 hodin. Před doručováním balíku v lokalitách s Odpoledním doručováním je adresát telefonicky kontaktován doručovatelem, který mu upřesní čas příjezdu se zásilkou. Chcete-li, aby Vaše zásilka byla doručována opravdu v odpoledních hodinách nebo nevyhovuje-li Vám navrhovaný čas a způsob doručení,požádejte jednorázově v den podání (na základě obdržení avíza o podání zásilky) prostřednictvím nového interaktivního webového formuláře na adrese www.ceskaposta.cz/zmenadispozice o změnu dispozice nakládání s balíkem dle svých časových možností a požadavků.

V případě, že i přes veškerou snahu o doručení balíku byl pokus o doručení neúspěšný, je zásilka uložena na nejbližší ukládací poště. O uložení zásilky budete informováni papírovým oznámením, v případě předaných kontaktních údajů i prostřednictvím SMS anebo e-mailu. Úložní dobu na poště si můžete v případě potřeby prodloužit ze standardních 7 na 15 dní.

 

3. Česká pošta - Balík na poštu

Objednané zboží Vám bude zasláno Balíkem Na poštu s termínem doručení následující pracovní den po odeslání.

Nemusíte být v určitý čas na určitém místě – balík si vyzvednete na zvolené poště, a kdy se to hodí Vám. O možnostech vyzvednutí budete informováni elektronicky prostřednictvím SMS nebo e-mailem. Papírovou výzvu již ve schránce nenajdete. Úložní dobu na poště si můžete v případě potřeby prodloužit ze standardních 7 na 15 dní.

Zásilku si vyzvednete tak, že se na přepážce jednoduše prokážete dokladem totožnosti a sdělíte přepážkové pracovnici buď číslo balíkové zásilky, které jste obdrželi v SMS, resp. v e-mailu nebo stačí pouze sdělit jméno a kód pro vyzvednutí zásilky z obdržené SMS. V tomto případě není třeba předkládat doklad totožnosti, proto  ji může vyzvednout i třetí osoba.

Nevyhovuje-li Vám zvolená pošta, můžete si v den podání (na základě obdržení avíza o podání zásilky) na www.ceskaposta.cz/zmenadispozice změnit poštu, kde si chcete balík vyzvednout. Pokud si z nějakého důvodu nemůžete nebo nechcete Balík Na poštu vyzvednout, můžete poštu zažádat o jeho doručení až domů. (služba za poplatek)

 

4. Česká pošta - Balík do balíkovny

Objednané zboží Vám bude zasláno Balíkem Do balíkovny s termínem doručení následující pracovní den po odeslání.

Pro vyzvednutí Balíku Do balíkovny můžete využít rychlé obsluhy na specializovaných přepážkách pošt s názvem Balíkovna (seznam Balíkoven zde). Stačí zvolit na vyvolávacím systému tlačítko Zrychlený výdej balíků, zadat potvrzení formou kódu pro vyzvednutí zásilky a následně budete v co nejkratší době vyzváni k přepážce.

Stačí pouze sdělit jméno a kód pro vyzvednutí zásilky z obdržené SMS. Pro vyzvednutí není třeba předkládat doklad totožnosti, proto  ji může vyzvednout i třetí osoba. Na všech specializovaných přepážkách Balíkovna můžete uhradit dobírku platební kartou.

Úložní dobu na poště si můžete v případě potřeby prodloužit ze standardních 7 na 15 dní.