Vyhlazující tělový peeling 300g

630 Kč
Skladem

Smoothing Body Exfoliator 300g.

Vyhlazující tělový peeling s patentovanou složku Osmoter™ plnou minerálů z Mrtvého moře, se semeny rostlin a skořápkami arganových ořechů jemně čistí pokožku, odstraňuje odumřelé buňky a stimuluje buněčnou obnovu.

 

Kategorie: TĚLO

Vyhlazující tělový peeling pro hladší a zářící pokožku. Je obohacený o patentovanou složku Osmoter™, exkluzivní vyváženou směs minerálů z Mrtvého moře, o exotickou směs ze skořápek marockých arganových ořechů, datlových jader, semínek vinné révy a hnědých cukrových krystalů. Jemně odstraňuje odumřelé kožní buňky, drobnými zrnky vyhlazuje pokožku, napomáhá ke zlepšení mikrocirkulace a stimuluje buněčnou obnovu. Pleť je hladká, čistá a rozzářená.

Peeling je alergologicky testován a schválen pro citlivou pokožku. Není určen pro děti do 3 let. 

Použití: Masírujte krouživými pohyby mokrou pokožku těla. Důkladně opláchněte.

 

PLANTS - ROSTLINY MRTVÉHO MOŘE

Tato tělová řada obsahuje botanické výtažky z rostlin rostoucích v oblasti Mrtvého moře a patentovanou složku Osmoter™ plnou minerálů z Mrtvého moře, které přispívají k přirozené hydrataci, zklidnění a výživě poškozené nebo podrážděné pokožky.

 

AHAVA Osmoter™

Co je na kosmetice AHAVA jedinečné - AHAVA Osmoter™, exkluzivní vědecky vyvážená směs minerálů z Mrtvého moře. Zlepšuje stav pleti, zabezpečuje její regeneraci a přispívá k udržení optimální hladiny vlhkosti. Osmoter™ čerpá vlhkost a živiny z hloubky pokožky do vnějších vrstev, kde jsou nejvíce potřeba. Takto produkty AHAVA aktivují vaši pokožku zevnitř. Výsledkem je obnovená pružnost a neuvěřitelně měkká pokožka s mladistvým vzhledem.

Všechny výrobky AHAVA obsahují exkluzivní AHAVA Osmoter™.

 

SLOŽENÍ - INGREDIENTS ⇒

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: