Mineral Radiance Detoxikační bahenní maska 100ml - Expirace 11/2022

500 Kč 670 Kč Sleva 25 %
Skladem

Mineral Radiance Instant Detox Mud Mask 100ml.

Unikátní detoxikační bahenní maska s minerály a přírodním bahnem z Mrtvého moře čistí a hydratuje pokožku a dává jí svěží, zářivý vzhled.

Kategorie: PLEŤOVÉ MASKY

Unikátní detoxikační bahenní maska čistí, hluboce hydratuje, uklidňuje, rozjasňuje a osvěžuje pleť. Pomocí OsmoGuard™ - exkluzivní směsi minerálů Osmoter™ a Pollustop™ vytváří prodyšný štít na povrchu pokožky a chrání ji proti stresovým faktorům včetně znečištění městským prostředím. Tato detoxikační maska obsahuje také Venuceane, novou generaci ochranných složek, které pomáhají v boji proti stárnutí pokožky způsobeném škodlivým zářením a které zvyšují přirozenou detoxikaci pokožky. Výsledkem je hydratovaná, svěží a zářící pleť.

Maska je alergologicky testována a schválena pro citlivou pokožku. Není určena pro děti do 3 let.

Použití: Naneste rovnoměrnou vrstvu na obličej. Vyhněte se oblasti očí. Nechte působit po dobu 2 minut a pak důkladně opláchněte vodou. Nejlepších výsledků dosáhnete při použití s dalšími přípravky řady Mineral Radiance.

 

MINERAL RADIANCE

Produkty této pleťové řady jsou určeny především těm, kteří žijí ve městech a jejich pleť je vystavována znečištěnému prostředí a slunečnímu záření, pokožka je mdlá, dehydratovaná a nevyživená. Spojením patentovaných složek plných minerálů z Mrtvého moře - Osmoter™, OsmoGuard™ a PolluStop™ , vznikla řada Mineral Radiance, která dodává pleti energii, rozzáření a ochranu.

 

AHAVA Osmoter™

Co je na kosmetice AHAVA jedinečné - AHAVA Osmoter™, exkluzivní vědecky vyvážená směs minerálů z Mrtvého moře. Zlepšuje stav pleti, zabezpečuje její regeneraci a přispívá k udržení optimální hladiny vlhkosti. Osmoter™ čerpá vlhkost a živiny z hloubky pokožky do vnějších vrstev, kde jsou nejvíce potřeba. Takto produkty AHAVA aktivují vaši pokožku zevnitř. Výsledkem je obnovená pružnost a neuvěřitelně měkká pokožka s mladistvým vzhledem.

Všechny výrobky AHAVA obsahují exkluzivní AHAVA Osmoter™.

 

SLOŽENÍ - INGREDIENTS ⇒

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: