Tělové supersérum Dead Sea Osmoter Body Concentrate 100 ml

Neohodnoceno
890 Kč
Skladem

Dead Sea Osmoter Body Concentrate 100 ml.

Exkluzivní tělové supersérum obsahuje trojnásobnou koncentraci patentované složky Osmoter™ plné minerálů z Mrtvého moře. Je skutečnou energetickou a hydratační bombou pre buňky pokožky těla.

Unikátní koncentrované korektivní tělové sérum obsahuje trojnásobnou koncentraci složky Osmoter™, exkluzivní vyvážené směsi minerálů z Mrtvého moře pro obnovení hydratace pleti. Je obohaceno o hnědé řasy, tahitský Monoi olej, marocký arganový olej a mírné ovocné kyseliny pro zajištění rovnoměrného tónu pleti, jejího rozjasnění a zjemnění textury. Výsledkem je sametově hebká a zdravě vypadající pokožka.

Sérum je alergologicky testováno a schváleno pro citlivou pokožku. Není určeno pro děti do 3 let.

Použití: Aplikujte na čistou pokožku těla. Pro dosažení nejlepších výsledků používejte před jakýmkoli Ahava tělovým hydratačním krémem či mlékem.

 

Osmoter™ SuperSérum

Patentovaná složka Osmoter™ byla povýšena na vyšší úroveň. V roce 2016 společnost AHAVA vyvinula revoluční, ještě koncentrovanější exkluzivní Crystal Osmoter™ X3, který je třikrát koncentrovanější a Osmoter™ X6, který je šestkrát koncentrovanější než samotný Osmoter™. Udržuje maximální hydrataci pokožky uzavřením vlhkosti v buňkách, detoxikuje je a dodává jim energii. Bojuje proti předčasnému stárnutí pleti, viditelně ji vyhlazuje a dodává mladistvý vzhled.

 

AHAVA Osmoter™

Co je na kosmetice AHAVA jedinečné - AHAVA Osmoter™, exkluzivní vědecky vyvážená směs minerálů z Mrtvého moře. Zlepšuje stav pleti, zabezpečuje její regeneraci a přispívá k udržení optimální hladiny vlhkosti. Osmoter™ čerpá vlhkost a živiny z hloubky pokožky do vnějších vrstev, kde jsou nejvíce potřeba. Takto produkty AHAVA aktivují vaši pokožku zevnitř. Výsledkem je obnovená pružnost a neuvěřitelně měkká pokožka s mladistvým vzhledem.

Všechny výrobky AHAVA obsahují exkluzivní AHAVA Osmoter™.

 

SLOŽENÍ - INGREDIENTS ⇒

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: