Dárková taška Urban Anti-Pollution Kit

Neohodnoceno
1 200 Kč
Skladem

Urban Anti-Pollution Kit.

Dárková sada obsahuje v kosmetické taštičce Mineral Radiance Energizující denní krém SPF15 50 ml, Mineral Radiance Čistící gel 100 ml a Minerální krém na ruce opuncie a moringa 40 ml.

Kategorie: DÁRKOVÉ SADY

Balíček obsahuje výrobky za extra cenu:

1 ks Mineral Radiance Energizující denní krém SPF15 50 ml

1 ks Mineral Radiance Čistící gel 100 ml

1 ks Minerální krém na ruce opuncie a moringa 40 ml.

Přesnou specifikaci prosím hledejte u jednotlivých výrobků v kategoriích PLEŤ - JE MI 25 LET+ A TĚLO - VODA Z MRTVÉHO MOŘE WATER

 

MINERAL RADIANCE

Produkty této pleťové řady jsou určeny především těm, kteří žijí ve městech a jejich pleť je vystavována znečištěnému prostředí a slunečnímu záření, pokožka je mdlá, dehydratovaná a nevyživená. Spojením patentovaných složek plných minerálů z Mrtvého moře - Osmoter™, OsmoGuard™ a PolluStop™ , vznikla řada Mineral Radiance, která dodává pleti energii, rozzáření a ochranu.

 

AHAVA Osmoter™

Co je na kosmetice AHAVA jedinečné - AHAVA Osmoter™, exkluzivní vědecky vyvážená směs minerálů z Mrtvého moře. Zlepšuje stav pleti, zabezpečuje její regeneraci a přispívá k udržení optimální hladiny vlhkosti. Osmoter™ čerpá vlhkost a živiny z hloubky pokožky do vnějších vrstev, kde jsou nejvíce potřeba. Takto produkty AHAVA aktivují vaši pokožku zevnitř. Výsledkem je obnovená pružnost a neuvěřitelně měkká pokožka s mladistvým vzhledem.

Všechny výrobky AHAVA obsahují exkluzivní AHAVA Osmoter™.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: