NEW

Dárková taška Timeless Beauty Celebration

Neohodnoceno
3 230 Kč
Skladem

Timeless Beauty Celebration.

Dárková sada obsahuje v kosmetické taštičce Liftingový denní krém SPF20 50 ml, Liftingový noční krém na obličej, krk a dekolt 50 ml, Pleťové supersérum Dead Sea Crystal Osmoter X6 30 ml a Liftingovou zpevňující a vyhlazující přikládací masku.

Kategorie: DÁRKOVÉ SADY

Dárková taštička obsahuje:

1 ks Liftingový denní krém SPF20 50 ml

1 ks Liftingový noční krém na obličej, krk a dekolt 50 ml

1 ks Pleťové supersérum Dead Sea Crystal Osmoter X6 30 ml

1 ks Liftingová zpevňující a vyhlazující přikládací maska 18 g

Přesnou specifikaci prosím hledejte u jednotlivých výrobků v kategoriích PLEŤ - JE MI 50 LET+.

 

UPLIFT - BEAUTY BEFORE AGE

Produkty této řady jsou určeny především pro mdlou pleť bez energie, dehydratovanou, bez jasu, s hlubšími vráskami a bez dostatečné elasticity. Kombinací patentovaných složek plných minerálů z Mrtvého moře Osmoter™ a technologie  Dead Sea Metabiotics Positive Stress™ je pleť opět vyživená, hydratovaná, plná energie, zpevněná a hluboké vrásky jsou minimalizované.

 

AHAVA Osmoter™

Co je na kosmetice AHAVA jedinečné - AHAVA Osmoter™, exkluzivní vědecky vyvážená směs minerálů z Mrtvého moře. Zlepšuje stav pleti, zabezpečuje její regeneraci a přispívá k udržení optimální hladiny vlhkosti. Osmoter™ čerpá vlhkost a živiny z hloubky pokožky do vnějších vrstev, kde jsou nejvíce potřeba. Takto produkty AHAVA aktivují vaši pokožku zevnitř. Výsledkem je obnovená pružnost a neuvěřitelně měkká pokožka s mladistvým vzhledem.

Všechny výrobky AHAVA obsahují exkluzivní AHAVA Osmoter™.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: