Dárková taška Naturally Beautiful Day & Night

2 637 Kč
Skladem

Naturally Beautiful Day & Night.

Dárková sada obsahuje Extreme Denní krém proti vráskám 50ml, Extreme Noční péče proti vráskám 30 ml a Extreme Zpevňující oční krém 15 ml.

Kategorie: DÁRKOVÉ SADY

Dárková sada obsahuje:

1 ks Extreme Denní krém proti vráskám 50ml

ks  Extreme Noční péče proti vráskám 30 ml

1 ks Extreme Zpevňující oční krém 15 ml

Udělejte radost sobě a svým blízkým.

Přesnou specifikaci prosím hledejte u jednotlivých výrobků v kategorii PLEŤ - JE MI 40 LET+

 

EXTREME – TIME TO REVITALIZE

Propojením minerálů z Mrtvého moře a síly himálajských rostlin dochází k velkému průlomu v kosmetickém průmyslu v boji proti vráskám a celkovému stárnutí pleti. Z nejnižšího bodu na Zemi tato revoluční řada spojuje Osmoter™, unikátní koncentrovaný extrakt minerálů z Mrtvého moře, protistárnoucí mořskou řasu Dunaliella Algae s tibetským ovocem Goji, výtažkem z kořene malin a mechem z vrcholů Himaláje. Produkty této řady jsou určené především pro zralou, unavenou, dehydrovanou, mdlou pleť bez jasu s hlubšími vráskami. Výsledkem je pleť znovu plná vitality, hydratovaná, vyživená a zpevněná. Vrásky jsou minimalizované.

  

AHAVA Osmoter™

Co je na kosmetice AHAVA jedinečné - AHAVA Osmoter™, exkluzivní vědecky vyvážená směs minerálů z Mrtvého moře. Zlepšuje stav pleti, zabezpečuje její regeneraci a přispívá k udržení optimální hladiny vlhkosti. Osmoter™ čerpá vlhkost a živiny z hloubky pokožky do vnějších vrstev, kde jsou nejvíce potřeba. Takto produkty AHAVA aktivují vaši pokožku zevnitř. Výsledkem je obnovená pružnost a neuvěřitelně měkká pokožka s mladistvým vzhledem.

Všechny výrobky AHAVA obsahují exkluzivní AHAVA Osmoter™. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: